UOTT – konkurs na GRANT na prowadzenie prac przedwdrożeniowych

OŚRODEK TRANSFERU TECHNOLOGII POLITECHNIKI ŚWIĘTOKRZYSKIEJ

NANO TECH IP sp. z o. o.

KONKURS NA GRANT

na prowadzenie prac przedwdrożeniowych, w tym dodatkowych testów laboratoryjnych lub dostosowania wynalazku do potrzeb zainteresowanego nabywcy.

Kwota dofinansowania: do 100 tysięcy złotych netto (szczegóły w regulaminie)

Termin naboru wniosków: do 7 kwietnia do godziny 16.00  (prosimy o złożenie wersji papierowej oraz przesłanie wersji elektronicznej wniosku na adres mailowy: inkubator@uott.uw.edu.pl)

Uczestnicy Konkursu: pracownicy Uniwersytetu, Politechniki
i Instytutu (zatrudnieni na podstawie umowy o pracę lub aktu mianowania) oraz zespoły naukowo-badawcze, w których przynajmniej 1 osoba jest pracownikiem Uniwersytetu, Politechniki lub Instytutu (zatrudnionym na podstawie umowy o pracę lub aktu mianowania). Uczestnikami Konkursu mogą być również uczestnicy studiów doktoranckich realizowanych przez Uniwersytet, Politechnikę lub Instytut, którzy podejmą działania ukierunkowane na wdrożenie wyników własnych prac badawczych lub rozwojowych.

DOKUMENTY KONKURSOWE: www.uott.uw.edu.pl

Szczegółowe informacje o konkursie udziela Koordynator Projektu Inkubator Innowacyjności + Małgorzata Denkiewicz-Kuczewska mdenkiewicz@uott.uw.edu.pl

Archiwizacja informacji nastąpiła sobota 8 kwietnia, 2017 9:43am

Posted in Archiwum.