Kontakt

Kierownik Biura Obsługi Badań
Alicja Newecka
tel.: 022 55 24 209
e-mail: Alicja.Newecka@adm.uw.edu.pl

Projekty krajowe (MNiSW, NCN, NCBiR, FNP)
Adres siedziby biura BOB: Uniwersytet Warszawski – Biuro Obsługi Badań, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, budynek Audytorium Maximum, I piętro, pok. 16-19

Z-ca Kierownika Biura Obsługi Badań

mgr Monika Barańska (pok. 19)

tel.: 22 55 24 212

e-mail: Monika.Baranska@adm.uw.edu.pl

  • programy MNiSW (m.in. Działalność Upowszechniająca Naukę)
  • programy NCN

mgr Aldona Zaręba (pok. 15)

tel.: 22 55 20 368, 22 55 20 615

e-mail: a.zareba@uw.edu.pl, Aldona.Zareba@adm.uw.edu.pl

  • programy NCBR
  • programy NCN
  • programy Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
  • programy Ministra Spraw Zagranicznych
  • umowy z podmiotami gospodarczymi
  • program MNiSW – doktorat wdrożeniowy

mgr inż. Joanna Kukawka (Jabłońska) (pok. 16)

tel.: 22 55 24 211

e-mail: Joanna.Jablonska@adm.uw.edu.pl

  • programy NCN
  • programy MNiSW (m.in.: NPRH, Mobilność, Dialog)

mgr Anna Wawryszewicz (pok. 16)

tel.: 22 55 24 216

e-mail: anna.wawryszewicz@adm.uw.edu.pl

  • programy NCN
  • programy MNiSW (m.in.: stypendia dla wybitnych młodych naukowców)
  • programy NCBR

Irena Lewandowska (pok. 18)

tel.: 22 55 24 200

e-mail: i.lewandowska@uw.edu.pl

  • inwestycje aparaturowe, budowlane finansowane z MNiSW
  • sekretariat BOB i BMPB
  • ePUAP

mgr Ewa Łuczyńska (pok. 19)

tel.: 22 55 20 886

e-mail: ewa.luczynska@adm.uw.edu.pl

  • programy NCN
  • programy MNiSW (Diamentowy Grant)
  • dotacje UW
  • Nagroda Prezesa Rady Ministrów
  • ePUAP

mgr Beata Kryśkiewicz (pok. 19)

tel.: 22 55 24 208,

e-mail: Beata.Kryskiewicz@adm.uw.edu.pl

  • programy NCN,
  • ePUAP
  • strona internetowa BOB
  • Fundacja na rzecz Nauki Polskiej (stypendium Start)

UWAGA! Programy FNP finansowane z funduszy europejskich obsługuje Biuro ds. wspomagania rozwoju UW -> Kontakt z BWR

 


mgr Katarzyna Małecka (pok. 15) – nieobecna

tel. 22 55 20 615

e-mail: katarzyna.malecka@adm.uw.edu.pl

  • programy NCN
  • programy MNiSW (Diamentowy Grant, Iuventus Plus, stypendia dla wybitnych młodych naukowców, NPRH)

mgr Marta Ambroziak (pok. 15) – nieobecna

tel.: 22 55 20 615

e-mail: marta.ambroziak@adm.uw.edu.pl

  • programy MNiSW ( m.in.: Diamentowy Grant, Juventus Plus, programy humanistyczne)
  • programy NCN
  • umowy z podmiotami gospodarczymi
Zespół ds. rankingów
mgr Joanna Lewczuk-Mazurek

e-mail: Joanna.Lewczuk@adm.uw.edu.pl

  • rankingi
  • bibliometria i analizy bibliometryczne
  • czasopisma naukowe (analiza, indeksacja, standardy wydawnicze, DOI, iThenticate itp.), strategia publikacyjna
  • Open Access

mgr Iryna Shuvaieva

e-mail: i.shuvaieva@uw.edu.pl

  • gromadzenie danych instytucjonalnych UW
  • zapewnienie udziału UW w międzynarodowych i krajowych rankingach szkół wyższych
Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza (IDUB)
Adres siedziby biura IDUB: ul. Dobra 56/66, pok. 2.68, 00-312 Warszawa, e-mail: idub@uw.edu.pl

Z-ca Kierownika Biura Obsługi Badań

Koordynator Programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”

dr Dominik Wasilewski

tel.: +48 22 55 24 244

dominik.wasilewski@uw.edu.pl


mgr inż. Marta Kasprzak-Kędziora

tel.: +48 22 55 24 246

m.kasprzakkd@uw.edu.pl


mgr Agnieszka Maciejewska

tel.: 22 55 24-245

amaciejewska@uw.edu.pl

pełnomocnik kwestora


mgr Justyna Piecha

j.piecha@uw.edu.pl


mgr Eliza Rogowska-Lasocka

tel.: 22 55 24-247

e.rogowska@uw.edu.pl


mgr Marcin Sadowski

tel.: 22 55 24-243

Marcin.Sadowski@adm.uw.edu.pl

Zobacz stronę