Kontakt

Adres: Uniwersytet Warszawski – Biuro Obsługi Badań
ul. Krakowskie Przedmieście 26/28. 00-927 Warszawa
budynek Audytotium Maximum, I piętro

Zobacz jak dojechać

Kierownik Biura Obsługi Badań
mgr Barbara Andrzejewska-Lenarcik
tel.: 022 55 20 886
e-mail: Barbara.Andrzejewska@adm.uw.edu.pl

Z-ca Kierownika Biura Obsługi Badań
Alicja Newecka (pok. 19)
tel.: 22 55 24 209, 55 24 212
e-mail: Alicja.Newecka@adm.uw.edu.pl

  • programy MNiSW (działalność statutowa)
  • programy NCN
  • umowy z podmiotami gospodarczymi
mgr Monika Barańska (pok. 19)
tel.: 22 55 24 212, 55 24 209
e-mail: Monika.Baranska@adm.uw.edu.pl

  • programy MNiSW (działalność statutowa)
  • programy NCN
  • Polsko-Norweska Współpraca Badawcza
  • umowy z podmiotami gospodarczymi

mgr Aldona Zaręba (pok. 15)
tel.: 22 55 20 368, 22 55 20 615
e-mail: Aldona.Zareba@adm.uw.edu.pl

  • współpraca dwustronna MNiSW
  • programy NCN
  • Polsko-Norweska Współpraca Badawcza
  • programy NCBR
  • programy Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
  • programy Ministra Spraw Zagranicznych
  • umowy z podmiotami gospodarczymi

mgr Marta Ambroziak (pok. 15)
samodzielny referent
tel.: 22 55 20 615
e-mail: marta.ambroziak@adm.uw.edu.pl

  • programy MNiSW ( m.in.: programy humanistyczne, Juventus Plus, Diamentowy Grant)
  • programy NCN
  • umowy z podmiotami gospodarczymi
  • inwestycje aparaturowe, budowlane finansowane z MNiSW

mgr Izabela Gregorczuk-Stasiak (pok. 16)
tel.: 22 55 24 211
e-mail: Izabela.Gregorczuk-Stasiak@adm.uw.edu.pl

  • programy MNiSW (m.in.: humanistyczny, stypendia ministra, mobilność, Index Plus)
  • programy NCN
  • nagrody premiera Rady Ministrów
  • programy NCBR (m.in.: Kreator, Patent Plus)
  • umowy z podmiotami gospodarczymi

mgr Irena Lewnadowska (pok. 16)
tel.: 22 55 24 200, 22 55 24 216
e-mail: i.lewandowska@uw.edu.pl

  • programy NCN
  • ePUAP

mgr Beata Kryśkiewicz (pok. 19)
(9:00 – 14:00)
tel.: 22 55 24 208,
e-mail: Beata.Kryskiewicz@adm.uw.edu.pl

  • strona internetowa BOB
  • finanse BOB
  • programy NCN,
  • ePUAP
  • Fundacja na rzecz Nauki Polskiej (FNP)

UWAGA! Programy FNP finansowane z funduszy europejskich obsługuje Biuro ds. wspomagania rozwoju UW -> Kontakt z BWR


mgr Anna Wawryszewicz – URLOP
tel.: 22 55 24 216,
e-mail: anna.wawryszewicz@adm.uw.edu.pl

  • programy NCN
  • umowy z podmiotami gospodarczymi

mgr Monika Brzezińska (pok. 18) – URLOP
tel: 22 55 24 200
e-mail: Monika.Brzezinska@adm.uw.edu.pl