Bezpłatne szkolenie pt.”SciVal jako pomoc dla naukowców i pracowników administracji zaangażowanych we wsparcie w prowadzeniu badań”

Szanowni Państwo,

Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie (BUW) zaprasza, wspólnie z firmą Elsevier, na bezpłatne szkolenie pt.”SciVal jako pomoc dla naukowców i pracowników administracji zaangażowanych we wsparcie w prowadzeniu badań”. SciVal to narzędzie służące do analizy dorobku naukowego, oparte na bazie Scopus firmy Elsevier. SciVal umożliwia wizualizację osiągnięć instytucji naukowych, porównanie z innymi jednostkami, ocenę potencjalnych współpracowników oraz partnerów, a także analizowanie trendów w świecie nauki.

Data szkolenia: 10 grudnia 2018 r.
Godzina: 10.00-11.30
Miejsce: BUW, ul. Dobra 56/66, sala 316

Szczegółowy plan szkolenia oraz formularz zapisów można znaleźć pod linkiem: https://bit.ly/2DqTgrc

W trakcie szkolenia będzie możliwość zadawania pytań, a także uzyskania pomocy w wykonaniu wyszukiwania. Istnieje możliwość uzyskanie certyfikatu po szkoleniu.

Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie