Procedura składania wniosków o stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców

Termin składania wniosków: do 31 grudnia 2019 r. w MNiSW
Termin składania wniosków: do 18 grudnia 2019 r. w BOB.

Wnioski o stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców składają Państwo do BOB:

w formie PDF z systemu ZSUN na adres: anna.wawryszewicz@adm.uw.edu.pl do elektronicznego podpisu Rektora
oraz
wydruk papierowej wersji z podpisami władz Wydziału – dziekan/dyrektor lub jeden z prodziekanów oraz pełnomocnika kwestora na wydziale.

Wnioski w formie PDF są podpisywane kwalifikowalnym podpisem elektronicznym przez Rektora.

UWAGA! Wersję elektroniczną wniosku (otrzymaną z BOB wersję z elektronicznym podpisem rektora)
w systemie ZSUN OSF wysyłają stypendyści.

Jako kierownika jednostki we wniosku proszę wpisywać: prof. ucz dr hab. Marcin Pałys.

Osoba upoważniona do podpisania wniosku: dr hab. Maciej Duszczyk, prorektor ds. naukowych