Szczegółowe informacje dotyczące procedury składania wniosków w ramach programu „DIALOG”

1. Termin składania wniosków – do 8 kwietnia br. w sekretariacie Biura Obsługi Badań.
  2. Wniosek (wydruk roboczy) z systemu OSF musi zawierać :
    • Informacje ogólne,
    • Opis projektu wraz z uzasadnieniem,
    • Działania,
    • Zespół realizujący projekt.
  1. Wydział/Jednostka może złożyć w podanym terminie tylko 1 wniosek, wniosek musi być podpisany przez Dziekana/Dyrektora.
  2. W ciągu 14 dni od daty zakończenia naboru, Prorektor ds. naukowych poinformuje o wybraniu 2 wniosków, które zostaną złożone przez Uniwersytet Warszawski.
  3. Do złożenia w Ministerstwie zostaną wybrane 2 wnioski z 2 dziedzin.
  4. Zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 23 stycznia 2019 r. o ustanowieniu programu pod nazwą „DIALOG” : Wnioskodawca, również jako członek konsorcjum, może złożyć nie więcej niż 2 wnioski o finansowanie w ramach programu w danym roku kalendarzowym”.