Transmisja online spotkania dot. „Inicjatywy doskonałości”

Spotkanie informacyjne dot. realizacji programu „Inicjatywa doskonałości”, otwarte dla wszystkich członków społeczności akademickiej, obędzie się 24 lutego, w godz. 15.00-18.00, w auli dawnej Biblioteki Uniwersyteckiej na kampusie przy Krakowskim Przedmieściu. W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną zasady realizacji programu „Inicjatywa doskonałości” na UW, a także działania planowane na lata 2020-2025 (w ramach 5 priorytetowych obszarów badawczych oraz o charakterze ogólnouniwersyteckim).

Transmisja

Spotkanie obędzie się 24 lutego, w godz. 15-18, w auli dawnej Biblioteki Uniwersyteckiej na kampusie przy Krakowskim Przedmieściu. Ze względu na wyczerpanie limitu miejsc rejestracja została zakończona. Spotkanie będzie transmitowane online na stronie głównej UW. Zapis spotkania zostanie zamieszczony na uniwersyteckim kanale YouTube.

Transmisja online spotkania dot. „Inicjatywy doskonałości”