Od 1 grudnia do 31 grudnia 2019 r. (do 13 grudnia w BOB) można składać do MNiSW wnioski o przyznanie stypendium dla wybitnych młodych naukowców wykazujących się znaczącymi osiągnięciami w działalności naukowej.

W związku z nowelizacją rozporządzenia w sprawie stypendiów ministra właściwego do spraw szkolnictwa wyższego i nauki dla studentów i wybitnych młodych naukowców, która weszła w życie z dniem 22.11.2019 r., nastąpiły istotne zmiany względem poprzedniej edycji stypendiów Ministra.

Termin składania wniosków: do 31 grudnia 2019 r. w MNiSW
Termin składania wniosków: do 18 grudnia 2019 r. w BOB.

Wnioski o stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców składają Państwo do BOB:

w formie PDF z systemu ZSUN na adres: anna.wawryszewicz@adm.uw.edu.pl do elektronicznego podpisu Rektora
oraz
wydruk papierowej wersji z podpisami władz Wydziału – dziekan/dyrektor lub jeden z prodziekanów oraz pełnomocnika kwestora na wydziale.

Wnioski w formie PDF są podpisywane kwalifikowalnym podpisem elektronicznym przez Rektora.

UWAGA! Wersję elektroniczną wniosku (otrzymaną z BOB wersję z elektronicznym podpisem rektora) w systemie ZSUN OSF wysyłają stypendyści.

Jako kierownika jednostki we wniosku proszę wpisywać: prof. ucz dr hab. Marcin Pałys.

Osoba upoważniona do podpisania wniosku: dr hab. Maciej Duszczyk, prorektor ds. naukowych

UWAGA! Powyższy termin jest terminem prawa materialnego, a zatem złożenie wniosku po jego upływie nie wywołuje skutków prawnych. Wnioski przesłane z uchybieniem terminu nie podlegają rozpatrzeniu. Ww. termin nie podlega również przywróceniu w trybie art. 58 Kpa.

Materiały

Informacja na temat składania wniosków o stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców w grudniu 2019 r.

Źródło: https://www.gov.pl/web/nauka/informacja-na-temat-skladania-wnioskow-o-stypendia-ministra-nauki-i-szkolnictwa-wyzszego-dla-wybitnych-mlodych-naukowcow-w-grudniu-2019-r2