Wyniki konkursów NPRH: Dziedzictwo narodowe I/2017 i Uniwersalia 2.2

Dziedzictwo narodowe I/2017 – wyniki konkursów

Informujemy, że został rozstrzygnięty konkurs I/2017 w ramach modułu Dziedzictwo narodowe Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki.

Do konkursu nadesłano 228 wniosków. Na podstawie rekomendacji Zespołu doradczego – Rady Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, rozstrzygając konkursy, zakwalifikował do finansowania 28 najlepszych projektów na łączną kwotę 32 492 486 zł.

Wnioskodawcy będą mogli zapoznać się z ocenami wniosków w systemie OSF.

Uniwersalia 2.2 – wyniki konkursu

Informujemy, że został rozstrzygnięty konkurs w ramach modułu Uniwersalia 2.2 Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki.

Do konkursu nadesłano 84 wnioski. Na podstawie rekomendacji Rady Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, ze względu na wysoką wartość naukową projektów, zakwalifikował do finansowania 11 najlepszych projektów na łączną kwotę 2 466 216 zł.

Wnioskodawcy będą mogli zapoznać się z ocenami wniosków w systemie OSF.

Źródło: http://www.nauka.gov.pl/komunikaty/wyniki-konkursow-nprh-dziedzictwo-narodowe-i-2017-i-uniwersalia-2-2.html