Spotkanie informacyjne w sprawie programu „Doktorat wdrożeniowy 2024”

Serdecznie zapraszamy uczelnie, instytuty, Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego oraz osoby zainteresowane udziałem w programie „Doktorat wdrożeniowy 2024”, na spotkanie informacyjne dotyczące tegorocznej edycji programu.
Spotkanie odbędzie się online w dniu 5 czerwca 2024 r. w godz. 12.00-13.30 na platformie Webex. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: konkurs.doktoraty@mnisw.gov.pl do 31 maja 2024 r. W zgłoszeniu prosimy umieścić następujące dane: imię i nazwisko uczestnika, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz instytucję, którą reprezentują (jeśli dotyczy).

W dniu 4 czerwca na adres mailowy podany w zgłoszeniu, zostanie wysłany link z zaproszeniem na spotkanie. Jeżeli do godziny 15.00 tego dnia nie otrzymają Państwo wiadomości z linkiem, prosimy o kontakt pod adresem e-mail, z którego zostało wysłane zaproszenie do spotkania. Po kliknięciu w link, prosimy o instalację dodatku Webex do przeglądarki.
Podczas spotkania zostaną omówione zasady programu „Doktorat wdrożeniowy 2024” oraz szczegóły dotyczące przygotowania i wysłania wniosku w ramach tegorocznego naboru. Będzie również okazja do zadawania pytań na czacie w trakcie spotkania. Odpowiedzi na pytania zostaną opracowane po spotkaniu w formie FAQ i rozesłane do uczestników spotkania oraz umieszczone na stronie MNiSW.

Prezentacja ze spotkania zostanie rozesłana drogą elektroniczną do wszystkich uczestników.
Zapraszamy!

Zespół DWD MNiSW

https://www.gov.pl/web/nauka/spotkanie-informacyjne-w-sprawie-programu-doktorat-wdrozeniowy-2025

Posted in Informacje, Krajowe projekty badawcze, Wiadomości.